понеділок, 1 липня 2019 р.

Медичні прилади для Копичинецької лікарні

    Біологічний мікроскоп та ваги на базі індикаторів отримали сьогодні медпрацівники лабораторії комунального некомерційного підприємства "Копичинецька комунальна районна лікарня" Гусятинської районної ради.
   Медичне приладдя вручали голова райдержадміністрації Віталій Батіг, перший заступник голови РДА Ігор Гайдук, голова Копичинської об’єднаної територіальної громади Павло Лосик та представник «Континентал Фармерз Груп» Іван Триснюк.
   Очільник району Віталій Батіг підкреслив, що завдяки конструктивній співпраці між бізнесовими структурами і райдержадміністрацією, сьогодні ми маємо можливість закупити це обладнання для Копичинської лікарні.
   Віталій Степанович подякував керівництву сільськогосподарської компанії за їх працю на теренах нашого району, за їх турботу про добробут наших краян.
   Голова райдержадміністрації Віталій Батіг переконаний, що вкрай важливим є те, що компанія не лише скеровує кошти від обробітку земельних наділів у громаді, а й бере безпосередню участь у їх розподілі. Зокрема, медичне обладнання було придбано за безпосередньої участі «Континентал Фармерз Груп».
   Керівник медичної установи Степан Гукалюк висловив слова щирої дяки присутнім керівникам за розуміння і підтримку як зі сторони влади, так і агрофірми.
    Віталій Степанович переконаний, що такі інвестиції у медичну галузь є дуже потрібними і сьогодні вони є далеко не останніми, адже усе це - для наших краян.
Гусятинська РДА

Немає коментарів: