субота, 16 лютого 2019 р.

Іван Хорощак: «Якщо голова Копичинецької громади і депутати підтримують наші пропозиції, то ФК «Копичинці» гратиме у вищій лізі»

 
   Президент ФК «Копичинці» Іван Хорощак (на фото справа) розповів про останні новини зі стану копичинецької команди, яка найближчими днями приступить до підготовки до нового футбольного сезону 2019 року:

   – У неділю, 17 лютого, ми граємо першу в 2019 році товариську гру. У селі Синьків Заліщицького району на футбольному полі зі штучним покриттям протистоятимемо учаснику аматорського чемпіонату України чортківському «Кристалу». Старт матчу заплановано на 14.00. А вже з наступного тижня починаємо ціленаправлену підготовку до нового сезону, маю та увазі включаємося в тренувальний процес. 

   – Чи сталися кадрові зміни у копичинецькій команді?

   – Склад у ФК «Копичинці» збережений практично повністю. З команди ніхто не пішов, окрім Ігоря Сороцького, який їде закордон до Канади. У нас стабільний склад, яким ми грали практично останніх два роки, тому особливих змін в команді не передбачається.

  – Чи визначилося керівництво ФК «Копичинці» з тим, у якій лізі виступатиме чемпіон першого обласного дивізіону 2018 року?

   – Ще будемо визначатися, кінцевого рішення поки не прийнято. На сьогодні все впирається у фінансове питання. Якщо голова Копичинецької громади Павло Лосик і депутати підтримують наші пропозиції у повній мірі, а по цьому питанню ми будемо збиратися на наступному тижні, то ФК «Копичинці» гратиме у вищій лізі. Якщо не підтримають, буде менше фінансування, то, можливо, гратимемо, по першій лізі. Плануємо і хочемо грати у вищій лізі, однак життя розставить все на свої місця.
ФФТО

Немає коментарів: