неділю, 23 вересня 2018 р.

Дубль Володимира Леськіва приносить перемогу ФК «Копичинці»

Сьогодні, 23 вересня, в першому турі другого етапу першої ліги чемпіонату Тернопільської області (турнір за 1-6 місця) у Копичинцях місцевий футбольний клуб впевнено переміг ФК «Збараж» – 3:0.

Долю поєдинку по великому рахунку було вирішено вже в дебютних 15-ть хвилин гри, коли господарі зусиллями їхнього головного нападника Володимира Леськіва відзначилися двома голами. Вже на шостій хвилині після подачі кутового Іваном Городинським, Леськів при великому скупченні гравців обох команд зумів проштовхнути м’яча у сітку воріт (1:0). А на 14-й хвилині той ж Леськів замкнув прострільну передачу лівого захисника ФК «Копичинці» Віктора Сагайдака (2:0).

Зробивши в другому таймі велику кількість замін господарі ще одного разу вразили ворота суперника. Передачу з правого краю зробив Микола Куріцький, а Віктор Сагайдак з місця лівого півзахисника влучно пробив під поперечину (3:0).