четвер, 21 грудня 2017 р.

На відкритті новорічної ялинки у Копичинцях побував Віталій Батіг

   Голова райдержадміністрації Віталій Батіг взяв участь у відкритті міської новорічної ялинки у Копичинцях. Цьогоріч тут святкове дійство відбувалося 19 грудня, на свято Миколая. Чудотворець із янголятами віншували копичинчан та гостей на мир, добро та  здоров'я.

   Громаду міста із святом Миколая та новорічно-різдвяними святами   Віталій Батіг, голова райдержадміністрації  та Павло Лосик, Копичинський міський голова.


    Віталій Степанович висловив сподівання, що Микола Чудотворець, захисник і наставник дітей, подарує усім віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселить у наші душі світлі почуття, надихне на добро, принесе у кожну родину мир, щиру втіху та любов.

    Павло Степанович Лосик, користуючись нагодою, дякував голові райдержадміністрації Віталію Батогу за його турботу про місто та неодноразову підтримку.

    Катання дітвори на конях, розгортання пряникового містечка, розваги із цікавими казковими героями, пригощання солодощами та гарячою кавою, ведення хороводів та солодкі подарунки від Миколая залишили позитивні емоції у малечі та дорослих.

 Гусятинська РДА

Немає коментарів: