понеділок, 30 листопада 2009 р.

Західно-Українська хокейна ліга. Матчі третього туру.

У ЗУХЛ зберігається "чотиривладдя", але без втрат йдуть лише двоє

 У Західно-Українській хокейній лізі поступово вимальовується коло потенційних претендентів на призові місця. Після третього ігрового уїк-енду у турнірній таблиці зберігається умовне «чотиривладдя». Проте без очкових втрат з провідного квартету йдуть лише ХК «Луцьк» та львівський «Експрес», які зіграли на один матч менше, ніж інші «співлідери».

Як і прогнозували, супер напруженим видався поєдинок у Луцьку між рівненським «Фаворитом» та «Чернівецькими пінгвінами». Обидві команди на час зустрічі ще не втрачали очок. Як би товтологічно це не звучало, але фаворитом вважався все-таки «Фаворит», який грав хоч і не на власному майданчику, але, скажімо так, у рідних краях, де «і стіни мають допомагати». «Фаворити» вели в рахунку 1:0, 2:1, 3:2, але, зрештою, не змогли втримати навіть нічийний результат – гості вирвали перемогу буквально на останніх секундах. Як зазначив віце-капітан «Чернівецьких пінгвінів» Валентин Філіпчук, чернівецька команда була більш вмотивованою в психологічному плані, адже хлопці намагалися будь-що добитися позитивного результату, аби втішити і підтримати морально свого капітана Павла Польового, який після важкої аварії ще перебуває у реанімації.
Того ж дня уперше у новому сезону гіркоту поразки відчула «Олімпія» (Калуш), яка, попри підсилення майже повним чемпіонським складом «Ватри», в гостях не змогла встояти перед «Експресом».
У неділю У неділю з трійки співлідерів за втраченими очками мала «відколотися» ще одна команда – за підсумками зустрічі у Луцькому між місцевим клубом і «Чернівецькими пінгвінами». Цього разу чернівчанам не допоміг і супер налаштування на боротьбу – реально сильнішим зараз є ХК «Луцьк», який без особливих ускладнень записав до свого активу ще три очки. А «пінгвінам» можна потішитися хіба тим, що вони програли волинянам набагато гідніше, ніж ХК «Львів» (0:21).
Наступних вихідних чи не найцікавішим може стати двобій в Івано-Франківську, де практично повністю оновлений чинний чемпіон «Ватра» спробує на морально-вольових якостях дати бій теж чинним чемпіонам – екс-«ватрівцям», які у міжсезоння дружно перебралися до Калуша.

Результати уїк-енду (28-29 листопада)
«Фаворит» – «Чернівецькі пінгвіни» - 3:4
«Ротор» – «Червоноград» - 8:4
«Ватра» – «Явір» - 4:3
«Експрес» – «Олімпія» - 6:2
«Луцьк» – «Чернівецькі пінгвіни» - 9:3
«Еней» – «ВІМ-Беркут» - 3:1
«Львів» – «Фаворит» - 2:3
«Експрес» – «Ротор» - 14:2

1 коментар:

Анонімно сказав...

Производственная компания «М-СЕТ» специализируется на производстве сварных сеток в рулонах, имеющих широкое применение в различных строительных работах.
Производство сварной сетки выполняется на многоточечных сварных машинах, методом контактно-точечной сварки крестообразных соединений. Все пересечения и стыки прутьев тщательно сварены, благодаря чему конструкция отличается превосходным качеством и является одной из самых прочных.
На нашем сайте Вы можете посмотреть образцы нашей продукции и связаться с нами
[url=http://setka-vlg.ru/]оборудование для производства сварной сетки
[/url]